Postprodukce a střih

3D Postprodukce a střih

Natáčíte svůj vlastní video materiál? Pak jistě víte, že samotným natočením celý proces vlastní teprve startuje. Pouze surový video materiál neznamená ještě nic a k jeho finální prezentaci je ještě daleko. Naše společnost se zabývá také editací tohoto materiálu, tedy střihem a postprodukcí tohoto materiálu. 

Střih videa provedeme profesionálně

Při samotném natáčení dochází k tomu, že se natočí obrovské množství materiálu navíc. Mnoho záběrů se opakuje, až je vše natočeno k plné spokojenosti. Velký díl práce pak přichází ve střižně. Zde se vybere přesně ten materiál, který byl natočen jako nejlepší. Nastříhat správně video materiál je skutečné umění. Pokud chcete, aby váš videomateriál natříhal skutečný odborník, obraťte se na nás. 

Posprodukce kvalitně 

Nastříhaný film je však třeba ještě dále zpracovat. Do videa je třeba umístit titulky, případně uplatnit nejrůznější efekty a filtry, fiolm patřičně ozvučit a celý film sjednotit. My pro vás zajistíme i tyto práce a z vašeho video materiálu vytvoříme snímek na vysoké úrovni

 

 

postprodukce, střih videa

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.