CMS systém Genes+

CMS systém Genes+

Kde jsou ty doby, kdy každý, kdo chtěl publikovat na internetu, potřeboval znalost jazyka HTML a disponovat vyspělými počítačovými schopnostmi. V současné době může publikovat každý, kdo dokáže psát, a to díky vyspělým redakčním, neboli CMS administračním systémům

CMS systém pro vlastní správu stránek 

Společnost Genes vyvíjí vlastní redakční systém, který je nazvaný CMS Genes+ (c)

Svět se neustále mění a ve firemním životě to platí dvojnásob. Pokud jste získali internetové stránky, do kterých někdo zasadil váš obsah, pak obsah těchto stránek již další den nemusí vyhovovat. je všakl velmi zdlouhavé, abyste ke každé sebemenší změně na webu museli volat programátora. Proto každá firma potřebuje, aby své stránky mohla aktualizovat sama. Právě k tomu slouží CMS neboli redakční systém

Redakční systémy umožní snadnou publikaci

Díky těmto systémům je možné zveřejňovat obsah na internetových stránkách tak snadno, jako když píšete v textovém editoru. Text si zde můžete i sami formátovat, vložit k němu obrázky, nebo odkazy. V redakčním systému se zastává zásada "to, co vidíte, je také to, co dostanete" (WYSIWYG). Nepotřebujete tedy disponovat žádnými speciálními znalostmi, ale stačí svůj obsah vepsat a vložit a poté stisknutím jednoho tlačítka publikovat na vašich internetových stránkách. 

Redakční systémy od nás

Společnost Genes vyvýjí vlastní redakční systém, který je nazvaný "CMS Genes+ (c)"

Naše společnost vám připraví redakční systém, který můžete snadno ovládat. Své stránky budete moci spravovat odkudkoliv, ke správě přitom nepotřebujete nic jiného než internetový prohlížeč a internetové připojení. 

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.