DTP služby

DTP služby

Pro naše klienty nabízíme také služby DTP studia. Jedná se o celou šíři nejrůznějších profesionálních služeb, které se týkají grafiky a designu. 

Grafické návrhy

Potřebujete připravit firemní tiskoviny - letáky, pozvánky, hlavičkový papír a mnohé další? Chcete navrhnout váš jednotný korporátní vzhled, tedy tzv. corporate identity? Pak vám naše profesionální DTP studio nabízí své služby. S každým klientem jeho grafický návrh osobně zkonzultujeme, zjistíme, co by právě on přivítal. Budeme se snažit vcítit se dokonale do našeho klienta, abychom mu připravili takový grafický návrh, který ho nejvíce potěší. 

Kreativita a my

Zakládáme si na tom, že ke každému klientovi přistupujeme individuálně a že jsou naše návrhy opravdu kreativní. našim klientům nabízíme značnou originalitu, jejich klienti a spolupracující firmy si je snadno zapamatují a identifikují je. 

 

Internetové stránky s poutavým designem 

Internetové stránky z naší dílny jsu poznat na první pohled. Jsou velmi živé, plné interaktivních prvků, pěkných ilustrací, vhodných barev, jsou přitažlivé a svádí k prozkoumání. Naši grafici při tvorbě návrhu webových stránek zapojují veškerou možnou kreativitu a výsledek tedy stojí zato! 

 

DTP

 

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.