Konzultace

Konzultace

Nemusíte se bát, že by se naše společnost skládala pouze z nekomunikativních počítačových odboníků, kteří se baví prostřednictvím HTML jazyka. A rozhodně se nebojte, že budeme používat termíny, kterým byste vy, naši klienti neporozumněli! Komunikace s klienty je pro nás prvořadá! 

Úvodní konzultace zdarma 

Ještě před tím, než si u nás cokoliv objednáte, vám nabízíme konzultaci zdarma. Zakládáme si na lidském přístupu, osobní rozhovor je dobrým startem případné zakázky. I když si nás nevyberete, můžete se s námi poradit, do čeho byste měli investovat, co zlepšit a hlavně jak by vájm v tom mohla právě naše firma pomoci. Pokud si nás pro vaši zakázku zvolíte, pak konzuůtace a komunikace rozhodně nekončí. 

Bez komunikace to nejde

S našimi klienty se snažíme komunikovat na pravidelné bázi. Pokud se dohodneme na zakázce, předáváme pravidelné reporty o tom, jak pokračujeme ve zpracování zakázky. Nemusíte se bát, že byste svoji zakázku nemohli nijak ovlivnit. Váš názor je pochopitelně prvořadý. 

Neobrátíme se k vám zády 

Konzultace budou probíhat během celého procesu zakázky, dokonce i po skončení. Je pro nás důležité, aby námi navržené a vytvořené řešení fungovalo tak, jak má. Nemusíte se obávat, že bychom se k vám po dodání zakázky obrátili zády. 

 

Konzultace

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.