Tvorba webových stránek Praha

Praha

Naše společnost GENES Media s.r.o., která se specializuje na tvorbu firemních i osobních webových stránek sídlí v Praze a Praha a její okolí je také hlavním místem našich aktivit.

 

Primárně upřednostňujeme osobní kontakt, při kterém si s našimi zákazníky uděláme úplnou představu o jejich budoucích web stránkách a tak dokážeme nabídnou co možná nejpřesnější cenu za tvorbu webu i kompletní projektovou dokumentaci, podle které se řídí následný postup při navrhování webdesignu a řešení programátorských funkcí nových www stránek.


Webdesign Praha

Webdesign a tvorba internetových stránek v Praze a okolí je pro nás velkou výzvou a takové my máme rádi. Firem na tvorbu webových stránek a webdesignu v Praze je nepřeberné množství a my se chceme zařadit mezi ty nejlepší v této lokalitě.

 

Cena webových stránek

 

Nechat si vytvořit webové stránky od firmy z Prahy může být v některých případěch dražší než u firem, které podnikají v jiných regionech. Bohužel trh na kterém se pohybujeme, tedy tvorba webových stránek je mnohdy znehodnocován jednotlivci a studenty, kteří nabízejí rádoby profesionální služby za zlomek ceny, než kterou zaplatíte u opravdu profesionální firmy a tak se může zdát, že nejen pražské firmy, které se zabývají webdesignem a tvorbou webových stránek mohou být poněkud dražší.

 

Tvorba webových stránek Praha - GENES Media s.r.o.

V mnoha případech, se však setkáte s tím, že nejlevnější opravdu není nejlepší a za kvalitu je potřeba si připlatit.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |