PPC kampaně

PPC kampaně

PPC neboli Pay Per Click kampaně jsou nedílnou součástí internetového marketingu. Pomocí této reklamní kampaně můžete během krátké doby značně zvýšit návštěvnost vašich stránek a dát o sobě patřičně vědět. PPC kampaně představují reklamní kampaně, ve kterých platíte za každý proklik na vámi stanovenné stránky. Patrně nejvyýžívanější systémy kontextové reklamy jsou Google Adwords a Sclick od Seznamu. 

PPC kampaně mají přesný rozpočet 

Oba systémy se nastavují prostřednictvím internetového formuláře. Stanovit je možné přesné zacílení kampaně na určitou cílovou skupinu, naplánovat datum kampaně, zvolit ta správná klíčová slova a hlavně nastavit přesný rozpočet, který bude na kampaň věnován. Pokud si to nepřejete, utratíte za PPC kampaň přesně tolik, kolik na začátku určíte. 

 

PPC kampaně jednorázové, nebo dlouhodobé

Naše společnost pro vás může navrhnout jednorázovou kampaň, které pochopitelně předchází důkladdná analýza. Budeme vás registrovat v obou důležitých reklamních systémech a kampaň společně naplánujeme. Definujeme také cíle této kampaně a kampaň spolu pustíme. Po jejím skončení pak PPC kampaň vyhodnotíme. 

 

Správa PPC kampaní

Pokud chcete skutečně účinně ovlivňovat návštěvnost vašich stránek, můžete provozovat PPC kampaně prakticky neustále. Celou kampaň je však třeba neustále sledovat a pružně reagovat na měnící se okolnosti. Pokud se nechcete těmito činnostmi zaobírat sami, nabízíme vám profesionální vedení PCC kampaně od nás. 

 

Pay per click

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.