Uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní

Pokud se ocitnete prvně na nějakém novém webu, to hlavní, čeho se chytáte, je jistě uživatelské rozhraní tohoto webu. Právě proto je správné uživatelské rozhraní webu důležité, jedná se totiž o základní záchytný systém pro nové uživatele.

 

Intuitivní uživatelské rozhraní 

Uživatelské rozhraní slouží k ovládání stránek. Rozlišujeme grafické uživatelské rozhraní a textové, obojí může na stránkách fungovat ve vzájemné symbioze a jedno podporovat druhé. Dbáme na to, aby uživatelské rozhraní nikoho nemátlo a aby zkátka každý návštěvník během chvilky poznal, kde má kliknout. Víme totiž, jak delší tápání může návštěvníka odradit. 

Uživatelské rozhraní pro každého

Umíme si představit, že vaše stránky navštíví nejrůznější typy návštěvníků, vašich potenciálních zákazníků. Snažíme se vytvářet tedy uživatelské rozhraní, které bude vhodné pro kohokoliv. 

Uživateské rozhraní, co nezklame

Ukážeme vám, že uživatelské rozhraní vaše stránky může značně polidštit a přiblížit je každému. Navrhneme přesně takové, které vaši návštěvníci a zákazníci přivítají. 

 

Uživatelské rozhraní

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.