Uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní

Pokud se ocitnete prvně na nějakém novém webu, to hlavní, čeho se chytáte, je jistě uživatelské rozhraní tohoto webu. Právě proto je správné uživatelské rozhraní webu důležité, jedná se totiž o základní záchytný systém pro nové uživatele.

 

Intuitivní uživatelské rozhraní 

Uživatelské rozhraní slouží k ovládání stránek. Rozlišujeme grafické uživatelské rozhraní a textové, obojí může na stránkách fungovat ve vzájemné symbioze a jedno podporovat druhé. Dbáme na to, aby uživatelské rozhraní nikoho nemátlo a aby zkátka každý návštěvník během chvilky poznal, kde má kliknout. Víme totiž, jak delší tápání může návštěvníka odradit. 

Uživatelské rozhraní pro každého

Umíme si představit, že vaše stránky navštíví nejrůznější typy návštěvníků, vašich potenciálních zákazníků. Snažíme se vytvářet tedy uživatelské rozhraní, které bude vhodné pro kohokoliv. 

Uživateské rozhraní, co nezklame

Ukážeme vám, že uživatelské rozhraní vaše stránky může značně polidštit a přiblížit je každému. Navrhneme přesně takové, které vaši návštěvníci a zákazníci přivítají. 

 

Uživatelské rozhraní

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |