Tvorba microsites

Tvorba Microsite

Naše společnost vám pomůže také ve tvorbě tzv. podpůrných webů, neboli microsites, které úzce souvisí se zlepšením pozice ve vyhledávačích. My vám tyto stránky vytvoříme a také je zaplníme.

Microsites odkazují na vaše stránky 

Internetové vyhledávače se snaží uspokojit co nejvíce vyhledávající uživatele a jednotlivým stránkám přisuzují určitou "vážnost", neboli hodnotu, cizím slovem Page Rank. Jedním z kritérií pro zvýšení tohoto ukazatele je také fakt, zda je na stránku odkazováno na stránce jiné. A právě k tomu slouží tzv. microsites.

Microsites zde nemusí být pro informování 

Microsites jsou podpůrné stránky, které slouží hlavně ke zvýšení hodnoty stránky. Nemusejí tedy mít za úkol informovat, pobavit, ani cokoliv nabídnout. Dokonce se ani nepředpokládá, že je bude kdokoliv číst a zobrazovat si. My pro vás tyto microsites připravíme. Stránky naprogramujeme a vytvoříme jejich obsah, který vybavíme prolinky na váš web, takže jeho Page Rank bude utěšeně stoupat. 

Microsites a SEO

Díky podpůrnému webu tak můžete znatelně ovlivnit optimalizaci pro vyhledávače a dostat se na první příčky ve vyhledávačích. Stránky je pochopitelně v určitém intervalu obnovovat, i o to se může postarat naše firma. 

 

Microsites

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |