Tvorba microsites

Tvorba Microsite

Naše společnost vám pomůže také ve tvorbě tzv. podpůrných webů, neboli microsites, které úzce souvisí se zlepšením pozice ve vyhledávačích. My vám tyto stránky vytvoříme a také je zaplníme.

Microsites odkazují na vaše stránky 

Internetové vyhledávače se snaží uspokojit co nejvíce vyhledávající uživatele a jednotlivým stránkám přisuzují určitou "vážnost", neboli hodnotu, cizím slovem Page Rank. Jedním z kritérií pro zvýšení tohoto ukazatele je také fakt, zda je na stránku odkazováno na stránce jiné. A právě k tomu slouží tzv. microsites.

Microsites zde nemusí být pro informování 

Microsites jsou podpůrné stránky, které slouží hlavně ke zvýšení hodnoty stránky. Nemusejí tedy mít za úkol informovat, pobavit, ani cokoliv nabídnout. Dokonce se ani nepředpokládá, že je bude kdokoliv číst a zobrazovat si. My pro vás tyto microsites připravíme. Stránky naprogramujeme a vytvoříme jejich obsah, který vybavíme prolinky na váš web, takže jeho Page Rank bude utěšeně stoupat. 

Microsites a SEO

Díky podpůrnému webu tak můžete znatelně ovlivnit optimalizaci pro vyhledávače a dostat se na první příčky ve vyhledávačích. Stránky je pochopitelně v určitém intervalu obnovovat, i o to se může postarat naše firma. 

 

Microsites

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.