Mobile web - stránky pro mobilní telefony

S masivním nástupem mobilních zařízení (chytrých telefonů a tabletů) přišel i masivní nárůst přístupu na internet z těchto zařízení. Podívali jste se už jak vypadají vaše stránky, když si je zobrazíte například na chytrém telefonu? Pokud nemáte nové stránky s responsive web designem, budou na displayi chytrého telefonu nejspíš zmenšené nebo jinak znetvořené. Responsive web design je řešení pro nové webové stránky, pokud ale chcete mít pěkně zobrazené svůj stávající web i na mobilních zařízeních a nechcete se starat o předělávání stránek dle aktuálního trendu v nových velikostech monitorů mobilních zařízení.

Web pro mobilní telefony

Mobilní zařízení s přístupem na internet se stále častěji objevují v rukou vašich potenciálních zákazníků, pojďte tedy s dobou a zařiďte si mobilní webové stránky, tedy stránky optimalizované pro zobrazení v mobilních telefonech. Vaše současné webové stránky můžete nadále využívat a návštěvníci se na ně i nadále dostanou skrze PC a notebooky. Pro návštěníky s tablety a chytrými telefony tu bude mobile web, který se zobrazí v čitelné formě i na takto malých zařízeních. 

Mobilní web je levnější řešení než plně responzivní web, ale musíte stále hlídat nová mobilní zařízení a velikosti jejich obrazovek. Na tyto obrazovky je pak potřeba dodělávat grafické rozlišení stránek.

 

mobile web

 

Chci mobile web

Obohaťte svou propagaci na internetu o web pro mobilní zařízení, vaši návštěvníci to ocení. Objednejte si u nás mobile web a ukažte nám, jaké jsou vaše stávající stránky. Tvorba mobilního webu se bude stavět na vašem současném tak, aby ladila vaše korporátní identita a byly zobrazeny všechny důležité informace.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |