Online kalkulátory - pracují s klientem za vás

Online kalkulátory

Mnoho věcí, které chcete sdělit svým potenciálním zákazníkům, nemusíte dělat jen vy, mohou to provést vaše webové stránky. Informace můžete předat v podobě textu nebo obrázků, co když jde ale o konkrétní data, která závisí na zadaných informacích od návštěvníka? Online kalkulátory a jiné formuláře na výpočty na webových stránkách jsou skvelí pomocníci, protože předají vašim zákazníkům na základě výpočtu konkrétní informace, které potřebují.

"Na vašich webových stránkách jsem našel...

...online kalkulátor, vložil jsem do něj požadované informace, dostal jsem výsledek a teď bych si chtěl u vás objednat." Toto může být například věta vašeho zákazníka na telefonu nebo na osobní schůzce. Online kalkulátor za vás udělal na vašich stránkách prvotní práci a zákazník si k vám přišel rovnou objednat. Chcete také takto jednoduché objednávky od svých klientů?

Chci online kalkulátor

Nechte pracovat vaše webové stránky s klienty za vás. Objednejte si u nás online kalkulátor a řekněte nám, co by měl vypočítávat. My pak pro vás vytvoříme online kalkulátor, který na základě vstupních informací od zákazníka vypočítá nebo jinak nabídne výstupní informace, které zákazník hledal.

 

 

online kalkulátor

Kontaktní formulář