Responsive webdesign – flexibilní webové stránky

Responsive webdesign

Dnes se k internetu připojíme prakticky kdekoli a skoro na čemkoli. Tento trend se začal promítat i do tvorby webových stránek. Znáte to, když na počítači otevřete web, naleznete to, co potřebujete, ale na vašem chytrém telefonu se vám jž nedaří. Malý displej telefonu může zmenšit nebo jinak zdeformovat stránky, takže je musíte přibližovat a posouvat se na stránkách ve všech směrech, abyste našli, co potřebujete. Řešení představuje responsive webdesign, který vytvoří flexibilní webové stránky, které se zobrazí na všech zařízeních, a to těch mobilních i nemobilních stejně. 

Jeden web na různé typy zařízení

Zcela nejpraktičtějším řešením je jeden web, který se zobrazí správně na různých typech zařízení od velkých PC monitorů, přes notebooky a tablety až na malé displeje chytrých telefonů. To dokážeme díky moderní technologii, která nese označení  responsive web design. Chcete také takto praktické a flexibilní webové stránky?

Chci responsive web design

Web s takto flexibilní designem je správným krokem dopředu. Objednejte si u nás webové stránky a řekněte, že chcete responsive web design. My tuto technologii zapracujeme do vašich stránek, a to počínaje grafickým návrhem a následně nakódováním stránek. Vaše nové webové stránky pak budou vhodně zobrazené prakticky "na čemkoli". A to ocení zejména vaši klienti!
 
Responsive webdesign

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |